Obserwuj nas

Newsy

Oficjalnie: Ratajski – Taylor w 2. rundzie European Touru w Graz

Dom Taylor pokonał reprezentanta gospodarzy Christiana Goedla w meczu pierwszej rundy Austrian Darts Open 2024. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0. Tym samym to właśnie Anglik będzie przeciwnikiem Krzysztofa Ratajskiego w drugiej rundzie turnieju.

Źródło: Professional Darts Corporation

Mecz nie przyniósł większych emocji – Taylor od początku zdominował rywala i utrzymywał grę w okolicach 100-punktowej średniej. Goedl miał spore problemy na punktacji, na skutek czego przez całe spotkanie nie oddał ani jednego rzutu do podwójnej. Anglik skończył mecz ze średnią 100,20 – to oznacza, że do wygrania wystarczyło mu 90 rzutów. Żaden z graczy, którzy piątkowym popołudniem pojawili się na scenie, nie osiągnął lepszego wyniku.

 

 

Spotkanie Ratajski – Taylor zostanie rozegrane w sobotniej sesji popołudniowej o godz. 13:00. Będzie to pierwszy mecz dnia. Wszystkie sesje z polskim komentarzem będą transmitowane przez Viaplay. Turniej można też oglądać w serwisie PDC.TV.

Rozgrywki Austrian Darts Open są dostępne w ofercie naszego ligowego bukmachera BETFAN –https://betfan.pl/sg/q1wfslplke. Przypominamy, że każda rejestracja przez link https://betfan.pl/lp/kir2ml091p z kodem LACZYNASDART wspiera naszą działalność.

 

AUSTRIAN DARTS OPEN 2024 – WYNIKI, TRANSMISJA, TERMINARZ

 

Austrian Darts Open 2024 – 1. runda:

:england: Dom Taylor 6:0 🇦🇹 Christian Goedl

Średnie: 100,20 – 86,93

Podwójne: 54,6% (6/11) – X (0/0)

Maksy: 1 – 1

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Kristof

    27 kwietnia, 2024 o 01:28

    Znowu druga runda i out 5 raz z kolei???

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama