Obserwuj nas

Newsy

Nie tym razem. Ratajski przegrał z Dobeyem w turnieju w Monachium

Faworyt nie zawiódł. Chris Dobey pokonał Krzysztofa Ratajskiego w meczu 2. rundy German Darts Grand Prix. Dla reprezentanta Polski to drugi w tym sezonie turniej European Touru, który skończył bez rankingowych pieniędzy.

Źródło: Professional Darts Corporation

Ratajski dobrze wszedł w spotkanie – pewnie wygrał pierwszego lega, a w drugim miał szansę na przełamanie przeciwnika. Dobey spudłował wtedy dwa double, dając Polakowi szansę sprawdzenia się na podwójnej szesnastce. W trzeciej odsłonie okazało się, że niewykorzystane okazje lubią się mścić – to Hollywood bowiem wyszedł na prowadzenie 2:1 z przełamaniem, po dwóch nietrafionych doublach rywala.

Tarapatami zapachniało w piątej odsłonie, gdzie przy otwarciu Ratajskiego to Dobey miał okazję zamknąć partię i wyjść na dwulegową przewagę, ale na przeszkodzie znów stanęły pudła na podwójnych. Polakowi udało się obronić własną partię, ale wciąż potrzeba było przełamania, by myśleć o zwycięstwie nad Anglikiem. Tego zabrakło w szóstym legu, pewnie wygranym przez Hollywooda, który im dalej w mecz, tym popisywał się lepszą punktacją.

W dziesiątej partii, przy stanie 4:5 z perspektywy Ratajskiego, przyszła ostatnia szansa na przełamanie dla Polaka. The Polish Eagle przespał jednak punktowo początek lega i dał szybko dojść Dobeyowi do lotek meczowych, a ten wykorzystał drugą z nich, ustalając wynik na 6:4.

GERMAN DARTS GRAND PRIX 2024 – WYNIKI, DRABINKA, GDZIE OGLĄDAĆ?

German Darts Grand Prix 2024 – 2. runda:

🇵🇱 (13) Krzysztof Ratajski 4:6 :england: Chris Dobey

Średnie: 91,98 – 92,05

Podwójne: 4/9 (44,44%) – 6/17 (35,29%)

Maksy: 1 – 4

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama