Obserwuj nas

Newsy

Popołudnie niespodzianek. Klęska rozstawionych w German Darts Championship

Wyjątkowo nieprzewidywalna okazała się popołudniowa sesja drugiej rundy turnieju w Hildesheim. Na ośmiu rozstawionych uczestników, do 1/8 finału przeszło zaledwie trzech. Z turniejem pożegnali się m.in. Jonny Clayton, Dirk van Duijvenbode czy Josh Rock.

Źródło: Professional Darts Corporation

W pierwszym meczu Rob Cross okazał się minimalnie lepszy od Giana van Veena. Do zwycięstwa Anglik potrzebował decidera, którego wygrał głównie ze względu na przewagę rozpoczęcia. Voltage zagrał jednak bardzo dobre spotkanie, odwracając losy ze stanu 2:4.

Jako pierwszy z rozstawionych z turniejem pożegnał się Ryan Searle, który za sprawą nieskuteczności na podwójnych przegrał z Martinem Lukemanem. Kilkadziesiąt minut później odpadł także Danny Noppert, który nie miał zbyt wiele do powiedzenia w starciu z kapitalnie grającym Julesem van Dongenem.

Solidny poziom zaprezentował Damon Heta, który poradził sobie z Darrylem Pilgrimem. Choć pod koniec meczu Australijczyk miał problemy, ostatecznie zdołał dowieźć zwycięstwo do końca.

Niespodziewane obrazki przyniósł mecz Dirka van Duijvenbode z George’em Killingtonem. Wydawało się, że Holender nie będzie mieć większych problemów z rywalem, który dzień wcześniej odniósł pierwsze w karierze zwycięstwo na scenie European Touru. Przebieg spotkania był jednak odwrotny – Dirk zaprezentował się fatalnie, kończąc na zaledwie 80-punktowej średniej, podczas gdy Killington okazał się być najjaśniejszą postacią całej sesji. Rezultat – 6:0 dla Anglika.

 

 

 

Znakomicie zaprezentował się także inny z Anglików – Stephen BuntingBullet potwierdził dobrą dyspozycję, pokonując Josha Rocka, który w tym meczu zdołał się przebudzić trochę zbyt poźno.

Kolejną sensację przyniosło starcie Nico Kurza z Jonnym Claytonem. Po fantastycznej grze na punktacji Niemiec wyeliminował turniejową siódemkę, zamykając mecz na czerwonym środku w deciderze.

 

 

 

Na koniec sesji rewelacyjnie zaprezentował się Ross Smith, który wygrał z Darylem Gurneyem, Anglik był kolejną postacią popołudnia, która zdołała osiągnąć trzycyfrową średnią.


German Darts Championship 2023 – wyniki 2. rundy (sesja popołudniowa):

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (6) Rob Cross (98,96) 6:5 🇳🇱 Gian van Veen (92,40)

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (15) Ryan Searle (96,31) 4:6 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Martin Lukeman (89,94)

🇳🇱 (14) Danny Noppert (100,73) 2:6 🇺🇸 Jules van Dongen (101,32)

🇦🇺 (2) Damon Heta (94,46) 6:4 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Darryl Pilgrim (90,84)

🇳🇱 (4) Dirk van Duijvenbode (80,93) 0:6 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 George Killington (103,66)

🍀 (5) Josh Rock (95,62) 3:6 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Stephen Bunting (101,70)

🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (7) Jonny Clayton (91,54) 5:6 🇩🇪 Nico Kurz (93,67)

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (16) Ross Smith (102,21) 6:3 🍀 Daryl Gurney (97,22)

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona