Obserwuj nas

Newsy

Powrót do Paska! Startuje 15. edycja NLD Cup!

Wreszcie ucieszą się ci, którzy lubią kameralne granie. Rozpoczynamy przyjmowanie zapisów do kolejnej odsłony NLD Cup, która odbędzie się w Pasku (Gmina Klembów).

Źródło grafiki: własne

Nie wiemy jak Wy, ale my trochę stęskniliśmy się za atmosferą panującą w miejscu, gdzie rozgrywaliśmy pierwsze edycji naszego turnieju. Dlatego wracamy i mamy nadzieję, że wiele osób ta informacja ucieszy. Granie w Pasku powoduje jednak, że możemy przyjąć zdecydowanie mniej osób niż w Break 147 – miejsc mamy tylko i aż 60. Jak się zapisać? Można to zrobić wysyłając wiadomość na: 

  • Facebooka “Łączy Nas Dart” 
  • adres mailowy: nocnaligadarta@gmail.com 

Jednocześnie zaznaczamy, że spośród wszystkich chętnych przeprowadzimy LOSOWANIE, więc nie ma znaczenia w którym momencie zgłosicie chęć udziału w zawodach. Ważne, żeby zdążyć przed końcem procesu rejestracji, który upływa w poniedziałek 4 września, do końca dnia. Pewni udziału w turnieju są jedynie Patroni z progu “50 zł”, triumfator ostatnich zmagań oraz osoby, które założą konto u naszego sponsora generalnego BETFAN przez link https://betfan.pl/lp/kir2ml091p z kodem: LACZYNASDART. Można w ten sposób połączyć przyjemne z pożytecznym, bo każda rejestracja wspiera funkcjonowanie naszego serwisu.

Poprzednią edycję, która odbyła się w lipcu, wygrał Piotr Maciejczak, pokonując w finale debiutanta – Arkadiusza Marciniaka. 

Format rozgrywek będzie następujący – 60 zawodników zostanie rozlosowanych do dwunastu 5-osobowych grup, które rozegramy w dniach:

– niedziela 10 września – 4 grupy (12-14, 14-16, 16-18, 18-20)

– poniedziałek 11 września – 2 grupy (19-21, 21-23)

– wtorek 12 września – 2 grupy (19-21, 21-23)

– środa 13 września – 2 grupy (19-21, 21-23)

– czwartek 14 września – 2 grupy (19-21, 21-23)

W grupach będziemy rywalizowali w systemie do 2 wygranych legów, 301. Z każdej stawki awans uzyskają zwycięzcy, oraz cztery osoby z najlepszym bilansem z drugich miejsc. Finały odbędą się w niedzielę 17 września, od godziny 16:00. 

Powrót do Paska oznacza, że przeprowadzimy transmisję ze wszystkich zaplanowanych spotkań! Zachęcamy, by już teraz zostać subskrybentem naszego kanału (można to zrobić TUTAJ), albowiem przeprowadzimy też losowania dla widzów, w których będzie można zgarnąć atrakcyjne nagrody. Liczymy na wysoką oglądalność!

Turniej wspierają: BETFAN – główny sponsor, Cosmo Darts – producent sprzętu darterskiego oraz Baltic Darts i Darter180.com – sklepy partnerskie naszego serwisu.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona