Obserwuj nas

Newsy

Ratajski o pudle na dziewiątej lotce: “Byłem zbyt nerwowy… Powinienem był zaczekać”

Po zwycięstwie nad Joe Cullenem, Krzysztof Ratajski udzielił wywiadu dla portalu Darts Now. Polak był szczęśliwy ze swojego pierwszego triumfu w historii mistrzostw Europy, choć nie ukrywał niedosytu po nieudanej próbie na nine-dartera.

Źródło: Professional Darts Corporation

W wywiadzie Polak nie ukrywał swojego zadowolenia z przebiegu spotkania. – To był naprawdę trudny mecz. Joe zagrał bardzo dobrze – jego średnia była znakomita, bardzo często trafiał maksy i potrójne dwudziestki. Musiałem trafiać podwójne w odpowiednich momentach, żeby ostatecznie zwyciężyć – stwierdził.

Polski Orzeł był również bardzo bliski rzucenia 9-dartera. – Ta lotka w podwójną dwunastkę wylądowała o kilka mil od celu! W tamtym momencie byłem zbyt zdenerwowany, powinienem był zaczekać i nieco się uspokoić. Nie zrobiłem tego, ale finalnie i tak skończyło się dobrze, bo wygrałem lega – przyznał.

Po pierwszym wygranym meczu w historii mistrzostw Europy, Ratajski liczy także na kolejne zwycięstwa w turnieju. – Było mi ciężko uwierzyć, że jeszcze nigdy nie wygrałem spotkania w tej imprezie. Mam nadzieję, że teraz wygram także kolejne – zakończył.

 

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona