Obserwuj nas

Newsy

Ruszamy z typerem World Matchplay!

Mamy dla Was kolejne wyzwanie! Zapraszamy do typowania jednego z najbardziej prestiżowych turniejów w całym darterskim kalendarzu.

Źródło grafiki: Betfan

Zadanie które na Was czeka będzie dużo bardziej wymagające, niż przy okazji Poland Darts Masters. Tam musieliście zanalizować łącznie tylko 12 spotkań, teraz będzie ich aż 31, ze zmieniającym się z każdą rundą formatem. Poniżej przedstawiamy tabelkę, do ilu legów będzie toczyła się gra podczas startującego już w sobotę World Matchplay 2023.

1 rundaFirst to 10 (musi być wygrana dwoma legami)nagła śmierć przy 12:12
1/8 finałuFirst to 11 (musi być wygrana dwoma legami)nagła śmierć przy 13:13
1/4 finałuFirst to 16 (musi być wygrana dwoma legami)nagła śmierć przy 18:18
PółfinałyFirst to 17 (musi być wygrana dwoma legami)nagła śmierć przy 19:19
FinałFirst to 18 (musi być wygrana dwoma legami)nagła śmierć przy 20:20

A jak wziąć udział w zabawie? Ci którzy mają już konto, wystarczy że się zalogują, ale nowi chętni muszą wpierw dokonać REJESTRACJI. Potem należy się udać do menu Typer -> Rozgrywki. W tym miejscu czeka na Was 16 spotkań pierwszej rundy. Kolejne fazy będziemy uzupełniali na bieżąco, dlatego warto, abyście regularnie odwiedzali naszego typera, by nic Wam nie umknęło. Jeśli chodzi o punktację, to wygląda ona następująco:

  • idealnie wytypowany wynik spotkania – 3 punkty
  • poprawne wskazanie zwycięzcy – 1 punkt

Pamiętajcie, że swoje predykcje możecie edytować. W przypadku każdego spotkania macie podaną datę i godzinę, kiedy kończy się możliwość zmian. Pamiętajcie jednak, że terminy spotkań są przybliżone, więc należy zatypować odpowiednio wcześniej.

To teraz przejdźmy do nagród. Wszystko wyjaśnia poniższa tabelka:

WynikNagroda
1 miejscebonus 100 zł + voucher 100 zł do sklepu darterskiego
2 miejscebonus 50 zł
3 miejscebonus 30 zł
4 miejscebonus 20 zł
5 miejscebonus 10 zł

Bonusy gwarantuje oczywiście nasz sponsor generalny BETFAN. Przy okazji przypominamy, że każda rejestracja przez dedykowany link TUTAJ z kodem LACZYNASDART wspiera funkcjonowanie naszego serwisu. Założenie konta to zaledwie 30 sekund, a w tym momencie nasz sponsor generalny oferuje promocję – wpłacasz 150 grasz za 450! Warto skorzystać, tym bardziej, że oferta na World Matchplay jest bardzo bogata – znajdziecie ją TUTAJ.

W przypadku, gdyby w końcowym rozrachunku dwóch (lub więcej) użytkowników miało tyle samo punktów, wówczas o wyższym miejscu w tabeli decyduje większa ilość dokładnie wytypowanych wyników. Gdyby się okazało, że to nie przyniesie rozstrzygnięcia, wtedy między zainteresowanymi przeprowadzimy dogrywkę.

W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, logowaniem lub samym typowaniem – prosimy o KONTAKT. Będziemy się starali uzupełniać wyniki po każdym zakończonym spotkaniu. Życzymy Wam jak najwięcej meczów trafionych w punkt i zachęcamy, byście namawiali do udziału swoich znajomych, by rekord z Poland Darts Masters, gdzie bawiło się z nami 140 osób, został pobity z nawiązką!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona