Obserwuj nas

Newsy

Searle zmienił dostawcę sprzętu. “To była łatwa decyzja”

Niecierpliwych i tych, którzy zastanawiali się, gdzie będzie można kupić słynne lotki Ryana Searle’a, informujemy, że czasy niewiedzy się skończyły. Anglik podpisał wieloletnią umowę z firmą Harrows.

Jeszcze niedawno pisaliśmy, że ze stajni Loxley odeszło kilku zawodników. Jednym z nich był właśnie Ryan Searle, który prawdopodobnie był najbardziej rozpoznawalną twarzą tej firmy. Heavy Metal znalazł jednak kolejną przystań.

To była łatwa decyzja. Spotkaliśmy się z na krótkie spotkanie i rozmowy przebiegły dobrze i sprawnie – powiedział w rozmowie dla Harrowsa.

Dołączenie nowego zawodnika było spodziewane od pewnego czasu, gdy znów informacje o “transferze” wyciekły przedwcześnie. Sprzęt sygnowany nazwiskiem Searle’a – lotki, piórka, etui, a także koszulki – jest już dostępny w wielu darterskich sklepach.

Do tego czasu Harrows wspierał trzech zawodników, którzy posiadają kartę PDC. Są to: Dave Chisnall, Damon Heta oraz Luke Woodhouse.ZOBACZ TEŻ
Gilding: nie martwię się kolejnym meczem. Doszedłem dalej niż kiedykolwiek
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama