Obserwuj nas

Newsy

Starcie młodego pokolenia! Poznaliśmy pary Bahrain Darts Masters

PDC opublikowała pary otwierającego sezon turnieju telewizyjnego Bahrain Darts Masters 2024. W jednym z najciekawszych spotkań zobaczymy dwóch przedstawicieli młodego pokolenia!

Źródło zdjęcia: PDC

Luke Littler, który zadebiutuje w cyklu, zmierzy się z Man Lok Leungiem, który także zachwycił podczas ostatnich mistrzostw świata. Hongkończyk wyeliminował Giana van Veena, imponując w szczególności w rzucaniu maksów.

Szczęścia nie mieli reprezentanci Bahrajnu, którzy trafili na rankingową “jedynkę” i “dwójkę”. Abdulla Saed zagra z nowym mistrzem świata – Lukiem Humphriesem, a Hasan Haji z Michaelem van Gerwenem.

Broniący tytułu Michael Smith rozegra mecz pierwszej rundy z Filipińczykiem Paolo Nebridą. W turnieju wystąpi trzech reprezentantów tego kraju. Komplet par i kolejność rozgrywania spotkań na poniższej grafice.

Transmisja turnieju od czwartku w Viaplay i PDC.tv.

 

 

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona