Obserwuj nas

Newsy

Taylor najlepszy w Super Series. Białecki skończył na play-offach

Scott Taylor wygrał dwunasty tydzień szóstego sezonu MODUS Super Series. W sobotni wieczór Anglik zgarnął komplet zwycięstw – zarówno w fazie grupowej, jak i w play-offach. Sebastian Białecki skończył rywalizację w półfinale, gdzie zbyt mocny okazał się John O’Shea.

Źródło: MODUS Super Series

Polak rozpoczął od spotkania ze Steve’em Hine’em, którego pokonał już po raz czwarty w tym tygodniu. Anglik nie był jednak w stanie wejść na swój najwyższy poziom, zaliczając tylko jednego, bardzo dobrego lega. Sebastian nie popełniał większych błędów, a dzięki wysokiej wygranej i późniejszym zwycięstwie Hine’a z Davidem Evansem już po jednym meczu miał pewny awans do półfinału.

Drugie grupowe spotkanie okazało się nieco mniej szczęśliwe – Evans grał o przedłużenie udziału w turnieju i swój cel spełnił w deciderze. Koniec końców Bolt obronił pierwsze miejsce w grupie, lecz nie prezentował tak dobrej gry, jak w poprzednich dniach.

Z drugiej grupy wyszli Scott Taylor i John O’Shea, zostawiając w tyle Rossa Montgomery’ego. Grupę wygrał Taylor, co oznaczało, że rywalem Polaka będzie O’Shea. W tym starciu zabrakło jednak skuteczności na podwójnych. Choć Irlandczyk prowadził już 3:0, Białecki był o krok od wyrównania – rywal nie wybaczył jednak sześciu pomyłek na podwójnych, przechodząc do finału.

Mecz o tytuł był jednak wyjątkowo jednostronny – Anglik zagwarantował sobie miejsce w tygodniu mistrzów zwycięstwem 4:0. O’Shea nie tylko nie ugrał ani jednego lega, ale też skończył z zaledwie 75-punktową średnią.


MODUS Super Series – wyniki 12. tygodnia (seria 6.)

GRUPA A:

🇵🇱 Sebastian Białecki (88,38) 4:1 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Steve Hine (88,70)

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Steve Hine (86,51) 4:3 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 David Evans (87,54)

🇵🇱 Sebastian Białecki (87,33) 3:4 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 David Evans (89,71)

GRUPA B:

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Scott Taylor (89,01) 4:3 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Ross Montgomery (89,97)

🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Ross Montgomery (78,19) 1:4 🇮🇪 John O’Shea (91,18)

🇮🇪 John O’Shea (88,62) 2:4 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Scott Taylor (89,90)

PLAY-OFFY:

🇵🇱 Sebastian Białecki (88,97) 2:4 🇮🇪 John O’Shea (84,51)

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Scott Taylor (97,27) 4:3 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 David Evans (91,11)

🇮🇪 John O’Shea (75,05) 0:4 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Scott Taylor 🏆 (91,09)

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona