Obserwuj nas

Newsy

Typer mistrzostw świata PDC!

Zostać najlepszym typerem darterskiego czempionatu? To brzmi dumnie! Jeśli komuś z Was marzy się taki tytuł, to rywalizacja o to miano właśnie wystartowała!

Źródło grafiki: Betfan

Nie wiemy jak Wy, ale my już zacieramy ręce na to, co będzie się działo przez najbliższych kilka tygodni. Przed nami prawdziwa darterska uczta, którą będziemy się delektować aż do początku stycznia. W związku tym nie mogło też zabraknąć naszego typera, o którego pytacie już od kilku dni. Rozumiemy więc, że jesteście gotowi 🙂

Do wytypowania będzie aż 95 spotkań! Poniżej przedstawiamy tabelkę, do ilu setów będzie toczyła się rywalizacja na poszczególnych etapach.

1 rundaDo 3 wygranych setów
2 rundaDo 3 wygranych setów
3 rundaDo 4 wygranych setów
4 rundaDo 4 wygranych setów
ĆwierćfinałyDo 5 wygranych setów
PółfinałyDo 6 wygranych setów
FinałDo 7 wygranych setów

A jak wziąć udział w zabawie? Ci którzy mają już konto, wystarczy że się zalogują, ale nowi chętni muszą wpierw dokonać REJESTRACJI. Potem należy się udać do menu Typer -> Rozgrywki. W tym miejscu czekają na Was spotkania pierwszej rundy, jakkolwiek trzeba pamiętać, że praktycznie każdego dnia są mecze drugiej fazy. Całą resztę będziemy uzupełniali na bieżąco.

Jeśli chodzi o punktację, to wygląda ona następująco:

  • idealnie wytypowany wynik spotkania – 3 punkty
  • poprawne wskazanie zwycięzcy – 1 punkt

Żeby zabawa była ciekawsza, warto wykorzystać JOKERA. Co prawda można użyć raz w trakcie całego turnieju, ale powoduje on, że dany mecz będzie punktowany x2. To powinno wprowadzić dodatkowy element taktyki, jak również namieszać w końcowych fazach typera.

Pamiętajcie, że swoje predykcje możecie edytować. W przypadku każdego spotkania macie podaną datę i godzinę, kiedy kończy się możliwość zmian. Terminy spotkań są jednak przybliżone, więc należy zatypować odpowiednio wcześniej.

To teraz przejdźmy do nagród. Pełna rozpiska przedstawia się więc następująco:

WynikNagroda
1 miejscebonus 100 zł + personalizowana koszulka od Red Lips Design + statuetka
2 miejscebonus 50 zł + gadżety od sklepów partnerskich + statuetka
3 miejscebonus 30 zł + gadżety od sklepów partnerskich + statuetka
4 miejscebonus 20 zł
5 miejscebonus 10 zł
6 miejscebonus 10 zł
7 miejscebonus 10 zł
8 miejscebonus 10 zł
9 miejscebonus 10 zł
10 miejscebonus 10 zł

Jak widzicie – nagroda główna jest mega! Spersonalizowana koszulka od Red Lips Design – firmy, która ubiera samego Michaela Smitha! Bardzo dziękujemy za wsparcie naszego typera! 🙂 Od siebie dorzucamy też efektowne statuetki za miejsca 1-3.

Bonusy gwarantuje z kolei nasz sponsor generalny BETFAN. Przy okazji przypominamy, że każda rejestracja przez dedykowany link TUTAJ z kodem LACZYNASDART wspiera funkcjonowanie naszego serwisu. Założenie konta to zaledwie 30 sekund, a w tym momencie nasz sponsor generalny oferuje promocję – wpłacasz 150 grasz za 450! Warto skorzystać, tym bardziej, że oferta na Mistrzostwa Świata jest bardzo obfita.

Oferta na MŚ – https://betfan.pl/sg/fbw5vyum0x

Specjalna oferta na Polaków w MŚ – https://betfan.pl/sg/ruapwsczci

W przypadku, gdyby w końcowym rozrachunku dwóch (lub więcej) użytkowników miało tyle samo punktów, wówczas o wyższym miejscu w tabeli decyduje większa ilość dokładnie wytypowanych wyników. Gdyby się okazało, że to nie przyniesie rozstrzygnięcia, wtedy między zainteresowanymi przeprowadzimy dogrywkę.

Jesteśmy pewni, że chociaż emocje związane z samymi mistrzostwami będą ogromne, to typer jeszcze je dodatkowo podkręci. A w razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, logowaniem lub samym typowaniem – prosimy o KONTAKT.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona