Obserwuj nas

Newsy

West najlepszy! Poznaliśmy całą obsadę tygodnia mistrzów

Miniona sobota stała pod znakiem mistrzostw Europy, ale w międzyczasie poznaliśmy ostatniego uczestnika tygodnia mistrzów serii 5 Modus Super Series. Został nim Steve West, który w finale pokonał 4:0 Reece’a Colley’a i uzupełnił stawkę zwycięzców.

Źródło: MODUS Super Series

Grupę A, rozgrywaną tradycyjnie od poniedziałku do środy, wygrał David Evans z dorobkiem 28 punktów, przegrywając tylko jedno spotkanie! Z grupy B awans do finałów tygodnia wywalczyli Robert Thornton, Steve West oraz Danny Lauby, a z grupy C Justin Hood i Reece Colley.

W sobotę pierwszymi finalistami okazali się być Reece Colley i Steve West, ten pierwszy wygrał swoje oba spotkania tym samym kończąc grupę na pierwszym miejscu. W drugiej grupie finałowej górą był Justin Hood, a za jego plecami zameldował się Robert Thornton.

Półfinały rozpoczął mecz Reece’a Colley’a z Robertem Thorntonem, zakończony zwycięstwem Anglika 4:1. Drugim finalistą został Steve West, który po deciderze ograł Justina Hooda (obaj panowie zagrali na średniej ponad 91). Finał niestety okazał się bardzo jednostronny i West po wygranej 4:0 ze słabo grającym Colleyem dołączył do Sebastiana Białeckiego i tym samym zamknął stawkę Champions Week!


Modus Super Series – wyniki 12. tygodnia (seria 5.):

Półfinał: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Reece Colley (96,20) 4:1 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Robert Thornton (79,10)

Półfinał: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Justin Hood (91,91) 3:4 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Steve West (93,89)

Finał: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Reece Colley (76,50) 0:4 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Steve West (89,73)

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama