Obserwuj nas

Newsy

[WIDEO] 9. lotka Humphriesa w finale z Chisnallem

Jak przegrywać, to tylko w takim stylu! Luke Humphries nie zdołał pokonać Dave’a Chisnalla w meczu finałowym Hungarian Darts Trophy, ale fenomenalna dyspozycja pozwoliła mu zgarnąć nagrodę pocieszenia – Anglik popisał się rzuceniem dziewiątej lotki, bezbłędnie zamykając 141 punktów w ostatnim podejściu.

Źródło: Professional Darts Corporation

Z perspektywy przebiegu spotkania to był naprawdę ważny leg. Humphries prowadził już 6:5 i wydawało się, że kolejna wygrana partia doprowadzi go do szczęśliwego zakończenia. Anglik najpierw trafił dwa maksy, a później wykończył lega bezbłędnym checkoutem.

Jak się okazało, na kapitalnie dysponowanego Chizzy’ego to wciąż było za mało. Anglik sam był bliski rzucenia nine-dartera w spotkaniu półfinałowym, ale tam końcowego sukcesu pozbawił go drut podwójnej dwunastki. 43-latek z St. Helens raczej nie będzie jednak rozpaczał – w ostateczności zdołał bowiem odrobić straty w finale, wygrywając mecz po deciderze.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama