Obserwuj nas

Newsy

[WIDEO] Pierwszy 9-darter w 2024 roku! MvG show podczas turnieju w Niemczech

Może i życzylibyśmy sobie, by wydarzyło się to kilka dni wcześniej, ale Michael van Gerwen miał nieco inne plany. Holender jest autorem pierwszej w tym roku dziewiątej lotki – padła ona podczas pokazowego turnieju w niemieckim Wetzlar.

Źródło: Jonas Hunold / PDC Europe

Impreza była częścią cyklu European Darts Galas, składającego się z piętnastu eventów na przestrzeni roku. Wszystkie zostaną rozegrane w Niemczech, a pierwszy zaplanowano na 5 stycznia, zaledwie dwa dni po mistrzostwach świata.

To właśnie podczas tego turnieju van Gerwen rozegrał perfekcyjnego lega. Jego rywalem był przedstawiciel gospodarzy – Gabriel Clemens.

 

Oprócz wyżej wymienionych, do Wetzlar przyjechali też Michael Smith, Joe Cullen, Nathan Aspinall oraz Gerwyn Price. Według doniesień, hala została wypełniona po brzegi – sprzedano niemal trzy tysiące biletów.

ZOBACZ TEŻ
Wyjść, wygrać, a potem się zobaczy. Ratajski w grze o ćwierćfinał Matchplaya!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama