Obserwuj nas

Newsy

[WIDEO] “Człowiek-afera” kontratakuje. Skandaliczne zachowanie posiadacza karty PDC

“Big Dog” znów zaskoczył (a może wręcz przeciwnie). W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z 9 marca, na którym Adam Smith-Neale zaatakował rywala po przegranym meczu w lokalnym turnieju.

Źródło: X/@JohnCon29930717

Nagranie pojawiło się na portalu X. Między oboma graczami doszło do rękoczynów, których inicjatorem był 30-letni Anglik. Przyczyny takiego zachowania nie są jeszcze znane, a i sam zainteresowany jak dotąd nie odniósł się do sprawy.

 

 

 

To nie pierwsza kontrowersyjna sytuacja z udziałem tego gracza. Dość powiedzieć, że w styczniu 2023 roku, gdy zdobył kartę PDC, w serwisie change.org pojawiła się petycja dotycząca usunięcia go z touru. Według relacji kibiców Smith-Neale miał dokonywać w przeszłości oszustw internetowych, sprzedając sprzęt darterski, który koniec końców nie trafiał do klientów. Z kolei podczas mistrzostw świata federacji BDO w 2019 roku zadziwił fanów, grając mecz… o kulach. Jak stwierdził, przed turniejem złamał nogę, będąc w stanie nietrzeźwości.

ZOBACZ TEŻ
Koniec obrony tytułu! Znamy pierwszych ćwierćfinalistów World Matchplay
1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Pingback: Była zbrodnia, jest kara! Smith-Neale w najbliższym czasie nie pogra... - Łączy Nas Dart

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama