Obserwuj nas

Newsy

Większe szanse na grę w Superbet Poland Darts Masters! POD podała szczegóły

Druga edycja Poland Darts Masters odbędzie się 14 i 15 czerwca w Gliwicach. Tym razem polscy zawodnicy bez karty będą mieli większą szansę na kwalifikację do imprezy!

poland darts masters
Źródło grafiki: PDC

W tym roku odbędą się dwa turnieje kwalifikacyjne, o czym poinformowała na Facebooku Polska Organizacja Darta, która będzie nad nimi czuwać. To powoduje, że w zawodach zagra czterech reprezentantów Polski. Pewni udziału są posiadacze karty: Krzysztof Ratajski i Radek Szagański.

Dwa turnieje kwalifikacyjne wyłonią tych, którzy dołączą do wspomnianych graczy. W zeszłym sezonie jedyną przepustkę wywalczył Łukasz Wacławski, który pokonał w finale Krzysztofa Chmielewskiego.

Data i miejsce nie są jednak na razie znane. Poprzednie kwalifikacje odbyły się w trakcie weekendu z mistrzostwami Polski. Tym razem musimy poczekać na komunikat organizatorów.

Superbet Poland Darts Masters to rozgrywki z cyklu World Series, w których wystąpi osiem gwiazd zaproszonych przez PDC oraz ośmiu kwalifikantów z Europy Środkowo-Wschodniej. Będzie można je oglądać w Viaplay oraz PDC.tv.Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona