Obserwuj nas

Newsy

Wszystko jasne – nowy dostawca sprzętu dla Madarsa Razmy

Po zakończeniu 10-letniej współpracy z Unicornem, Madars Razma błyskawicznie podpisał nowy kontrakt. Nowym dostawcą sprzętu dla najlepszego łotewskiego dartera będzie Mission

O rozstaniu z Unicornem informowaliśmy na naszym portalu. Razma nie kazał długo czekać na aktualizację swojego statusu jeśli chodzi o dostawcę sprzętu. 35-letni Łotysz podpisał umowę z Mission.

Josh Rock, Ritchie Edhouse, Dylan Slevin, Wessel Nijman – m.in. tych graczy obsługuje Mission. Do tego grona dołączy łotewski uczestnik ostatnich mistrzostw świata PDC (rozstawiony z „32”). „Zacząłem grać w darta jako amator, a w ciągu 10 lat stałem się profesjonalistą. Z każdym sezonem krok po kroku jestem coraz lepszy, ale w zeszłym roku zdałem sobie sprawę, że muszę coś zmienić” – skomentował swoją decyzję Razma. „Wierzę, że podpisanie kontraktu z Mission pozwoli mi spełnić nowe marzenia w darcie. Tak, mam teraz więcej doświadczenia, ale nadal będzie to dla mnie ogromne wyzwanie, ponieważ moje ambicje w darcie są nadal wysokie!” – podsumował Łotysz.

Razma jest pewien, że zmiana przyniesie pożądane skutki. „Część moich życiowych wyborów jest determinowana przez otaczających mnie ludzi i wiem, że razem z zespołem Mission odniesiemy sukces! Dziękuję Darrylowi i całemu zespołowi za wiarę we mnie. Moja nowa misja w rzutkach zaczyna się dzisiaj!”

Darryl Fitton, menedżer ds. rozwoju zawodników w Mission, również odniósł się do podpisania kontaktu: „Madars to zawodnik, którego znam od dawna, jeszcze za czasów BDO. Obserwowałem jego postępy przez lata, a jego poświęcenie i zaangażowanie nie mają sobie równych. To jeden z powodów, dla których tak bardzo staraliśmy się, aby dołączył do Mission i cieszę się, że jest z nami jako członek zespołu” – skończył Fitton.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama