Obserwuj nas

Newsy

9. lotka i dwie 120-punktowe średnie – kosmiczna forma Darryla Pilgrima!

Życie poza PDC istnieje i ma się całkiem dobrze. Dowód? Ostatnia sesja rozgrywek MODUS Super Series. Wtorkowy poranek był prawdopodobnie najlepszym okresem w dotychczasowej karierze Darryla Pilgrima, który w dwóch kolejnych meczach osiągnął blisko 119 i 123-punktowe średnie. Jakby tego było mało, wszystko okraszone dziewiątą lotką.

Źródło: Professional Darts Corporation

Kilka dni temu rozpoczął się piąty sezon rozgrywek MODUS Super Series, w których regularnie udział biorą najlepsi gracze nieposiadający karty zawodniczej PDC. Jedną z gwiazd drugiego tygodnia zawodów jest Darryl Pilgrim – zawodnik, który w tym sezonie pojawiał się nawet w European Tourze oraz w turniejach Players Championship. Anglik znany jest zatem z solidnego poziomu, ale fenomenalnym występem we wtorkowej sesji przebił chyba nawet swoje oczekiwania.

W pojedynku ze Scottem Taylorem, 36-latek zanotował bowiem średnią 118,88, najwyższą w historii Super Series! Ta w dużej mierze była efektem kolejnej już w rozgrywkach Modusa dziewiątej lotki. Co ciekawe, to wciąż nie wystarczyło do końcowego zwycięstwa – Pilgrim przegrał spotkanie 2-4.

Anglik prawdopodobnie wyszedł z założenia, że po tak nieudanym spotkaniu wypadałoby się zrehabilitować. W kolejnym meczu, przeciwko Denniemu Olde Kalterowi, Pilgrim poprawił więc swoją średnią, tym razem osiągając wynik 122,69! Do zwycięstwa potrzebował zaledwie 49 lotek.

Tego dnia Pilgrim nie przegrał już żadnego innego meczu, utrzymując bardzo wysoki poziom gry (choć, siłą rzeczy, już nie tak wysoki). Po dziesięciu spotkaniach Anglik prowadzi w swojej grupie, mając na koncie siedem zwycięstw. Transmisja rozgrywek dostępna jest bezpłatnie na oficjalnym kanale Youtube MODUS Super Series.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama