Obserwuj nas

Newsy

Darter180 i Baltic Darts nowymi partnerami Łączy Nas Dart!

Grono partnerów naszego portalu powiększa się. Z przyjemnością ogłaszamy, że projekt Łączy Nas Dart wsparły dwa polskie sklepy: Darter180 oraz Baltic Darts. Witamy na pokładzie!

grafika: Małgorzata Adamczyk, Instagram: @adago.art

W taki sposób można dokładnie zobrazować, co mieliśmy na myśli, tworząc nazwę naszego portalu, która zarazem jest jego mottem. Krystian z Dartera180 i Artur z Baltic Darts zaufali nam, że miejsca na naszej ziemi jest wystarczająco dla dwóch polskich sprzedawców i każdy z tej współpracy będzie mógł wyciągnąć korzyści. 

Kto jest kto?

Darter180.com to sklep, który na rynku działa już od 2009 roku, a prowadzi go Krystian Bartków – człowiek, który na lotkach zjadł zęby i na polskim podwórku jest znany bardzo dobrze. Darterskie doświadczenie zbierał od początku wieku w Anglii, Szkocji i Niemczech. Od wielu lat dzieli się nim w Polsce, starając się nie tylko sprzedawać, ale także doradzać klientom przy doborze sprzętu. – Gra w darta to dla mnie nie tylko rozrywka i sposób na spędzenie przyjemnego wieczoru w doskonałym towarzystwie. Dart to relacje, jakie nawiązujemy podczas zdrowej rywalizacji. Dart to umiejętności, bez których trudno ustrzelić naszą ukochaną “180-tkę”. Chętnie dzielę się doświadczeniem. Podpowiadam – jaki sprzęt najlepiej wybrać na danym etapie. Zależy mi na popularyzowaniu gry, bo jest po prostu świetna! – powiedział Krystian.

Natomiast Baltic Darts to sklep znacznie młodszy, ale nie oznacza to, że prowadzony z mniejszym zaangażowaniem. Już od pierwszego kontaktu z Arturem Lendzionem – właścicielem – wiedzieliśmy, że jest to człowiek z pasją i jak się uprze, to osiągnie cel. Dlatego od zapoznania szybko przeszliśmy do konkretów i wyszło na to, że nie ma co zwlekać, lecz uścisnąć sobie dłoń i razem iść w tę samą stronę. Sklep ma swoją siedzibę w Pruszczu Gdańskim i choć działalność rozpoczął wiosną tego roku, to już w jego ofercie można znaleźć sprzęt wielu największych światowych marek. 

Korzyści dla wszystkich

Współpraca – co naturalne – ma przynieść korzyści nie tylko nam i sklepom, ale przede wszystkim Wam – czytelnikom strony i widzom transmisji. Dlatego możecie spodziewać się atrakcyjnych nagród w Lidze Typerów, interesujących promocji na wybrane sprzęty oraz coraz większych nagród podczas turniejów pod szyldem NLD. Nasze spektrum darterskich zainteresowań i działalności wciąż się rozszerza, więc z pewnością zarówno Darter180, jak i Baltic Darts będą miały duże pole do wypełnienia – bez konfliktu interesów. 

Dodatkowo Krystian z pewnością pomoże nam usprawnić kontakty z naszym największym sprzętowym partnerem, czyli Cosmo Darts. Jako wieloletni i największy dystrybutor tego sprzętu w Polsce z pewnością wie, czego klienci potrzebują, ale dzięki tej współpracy będziemy też mogli częściej wprowadzać nowinki z rynku japońskiego do naszej aktywności. 

Trzymajcie kciuki za nasze działania. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia stron naszych nowych partnerów i zapoznania się z ich produktami. Niedługo pierwsze efekty współpracy! 

Darter180

Baltic Darts

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama