Obserwuj nas

Newsy

Białecki szczęśliwy po rzuceniu 9-dartera. “Wciąż nie mogę w to uwierzyć”

Sebastian Białecki udzielił wywiadu po kapitalnej czwartkowej sesji w rozgrywkach MODUS Super Series. Polak wygrał cztery z pięciu meczów, a sesję zwieńczyła dziewiąta lotka rzucona w spotkaniu z Antonem Ostlundem.

Źródło: MODUS Super Series

Po kilku godzinach rywalizacji, Polak sam wydawał się być zaskoczony natłokiem wrażeń. Wciąż nie mogę w to uwierzyć – rzuciłem dziewiątą lotkę. Tym razem byłem bardzo zrelaksowany podczas rzutów, więc jestem z tego szczęśliwy. W którym momencie pomyślałem, że mogę rzucić nine-dartera? Cóż, być może nie myślałem o tym do samego końca – powiedział.

Białecki był bardzo zadowolony z ogółu osiągniętych tego dnia wyników. – Cztery wygrane, osiem punktów. Mam wielką szansę na grę w sobotę, zobaczymy co wydarzy się jutro – dodał.

Łodzianin zdradził także, co było sekretem jego progresu w porównaniu do trzech poprzednich dni. –Wcześniej grałem okropnie. Przegrałem 13 z 15 meczów. Pomyślałem sobie, że może za dużo trenuję, więc trochę odpuściłem i zostawiłem tylko trening przedmeczowy – wskazał.

Po pierwszym z dwóch dni rywalizacji Polak zajmuje drugie miejsce w grupie C. W piątek rozstrzygnie się, czy 19-latek zdoła awansować do sobotnich finałów.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama