Obserwuj nas

Newsy

ET Sindelfingen: Ratajski zagra ze Scottem Williamsem

Scott Williams pokonał Niko Springera w meczu 1. rundy European Darts Grand Prix. Spotkanie nie przyniosło większych emocji i skończyło się wynikiem 6:1. To oznacza, że Anglik będzie przeciwnikiem Krzysztofa Ratajskiego w kolejnej rundzie.

Źródło: Professional Darts Corporation

Choć po Niko Springerze można było spodziewać się wysokiego poziomu, spotkanie w zasadzie rozstrzygnęło się tak szybko, jak się zaczęło. Williams zgarnął trzy pierwsze legi, korzystając z pomyłek Niemca – zarówno na punktacji, jak i na podwójnych.

W czwartej partii Springer pokazał wreszcie choć część swoich umiejętności, kończąc lega w pięciu podejściach. Dla niemieckiej publiczności był to jednak jedyny pozytywny moment meczu – chwilę później Anglik zgarnął kolejne przełamanie i zgarnął awans do kolejnej rundy. Sam mecz nie stał jednak na wybitnym poziomie – o jego jakości najlepiej świadczy fakt, że nie padł ani jeden maks…

 

 

Mecz Ratajskiego z Williamsem otworzy sobotnią sesję popołudniową – spotkanie odbędzie się o godz. 13:00. Wszystkie sesje z polskim komentarzem będą transmitowane przez Viaplay. Turniej można też oglądać w serwisie PDC.TV, jak również w BETFAN TV.

Rozgrywki European Darts Grand Prix są dostępne w ofercie naszego ligowego bukmachera BETFAN – https://betfan.pl/sg/t0vyjvxqdm. Przypominamy, że każda rejestracja przez link https://betfan.pl/lp/kir2ml091p z kodem LACZYNASDART wspiera naszą działalność.

 

EUROPEAN DARTS GRAND PRIX 2024 – WYNIKI, TERMINARZ, TRANSMISJA

 

European Darts Grand Prix 2024 – 1. runda:

:england: Scott Williams 6:1 🇩🇪 Niko Springer

Średnie: 88,42 – 83,78

Podwójne: 50,0% (6/12) – 16,7% (1/6)

Maksy: 0 – 0

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama