Obserwuj nas

Newsy

Finał tygodnia mistrzów MODUS Super Series – transmisja, grupy, terminarz

Już tylko jedna sesja pozostała do zakończenia piątego sezonu rozgrywek MODUS Super Series. W grze pozostało sześciu najlepszych, w tym Sebastian Białecki. Wszystko rozstrzygnie się w sobotni wieczór, a na szali znajdzie się główna nagroda w wysokości 20 tysięcy funtów.

Do rozgrywek mistrzów przystąpiło dwunastu zwycięzców poprzednich tygodni. Zostali oni podzieleni na trzy grupy. Grupę A wygrał Andreas Harrysson, meldując się tym samym w sobotnich finałach. Pozostali gracze w czwartek i piątek rywalizowali w grupach B i C. skąd wyłoniono kolejnych pięciu finalistów.


MODUS Super Series – grupy finałowe tygodnia mistrzów

W finale cała szóstka została podzielona na dwie grupy. Z każdej z nich awansuje po dwóch najlepszych graczy, a turniej zostanie zamknięty fazą play-off.

Sebastian Białecki stoi przed trudnym zadaniem. W grupie nr 1 Polak zmierzy się z Andreasem Harryssonem (20:45) oraz z Robem Grundym (21:25). W tym tygodniu nasz reprezentant trzykrotnie mierzył się i z jednym, i z drugim, ale nie zdołał odnieść żadnego zwycięstwa. Z pewnością nie są to jednak rywale nieosiągalni.

Faworytem grupy nr 2 wydaje się być Darryl Pilgrim, który zmierzy się z Jimem McEwanem oraz Mareno Michelsem.

 

 

 

 

Podczas sobotniej sesji za stolikami wreszcie zasiąść będą mogli kibice, których nigdy nie widujemy w trakcie rywalizacji od poniedziałku do piątku. Zwycięzca turnieju zgarnie czek na 20 tysięcy funtów.

 

MODUS Super Series – harmonogram, transmisja, kursy

Wszystkie mecze rozgrywek Super Series transmitowane są na oficjalnym kanale Youtube @MODUSSuperSeries. Początek transmisji zaplanowano na godz. 20:30 czasu polskiego. Wszystkie spotkania można znaleźć w ofercie naszego sponsora generalnego BETFANhttps://betfan.pl/sg/xwwgq6mgl2

ZOBACZ TEŻ
Koniec obrony tytułu! Znamy pierwszych ćwierćfinalistów World Matchplay
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama