Obserwuj nas

Newsy

Mistrzostwa Europy o krok – świetny Ratajski pokonuje Ricky’ego Evansa!

Krzysztof Ratajski pokonał Ricky’ego Evansa w meczu 2. rundy German Darts Open 2023. Polak zaprezentował się w bardzo dobrej strony, nie dając Anglikowi większych szans. Dzisiejszy występ przybliżył Ratajskiego do występu na Mistrzostwach Europy.

Źródło: Professional Darts Corporation

Samo spotkanie nie zaczęło się najlepiej – Evans wszedł w mecz ze świetną punktacją, zdobywając przełamanie już w pierwszej partii. Ratajski szybko znalazł jednak odpowiedź na dobrą grę Anglika, zamykając drugiego lega w 11 lotkach.

Poziom gry na moment opadł, czego najlepszym dowodem był kataklizm na podwójnych w trzeciej partii. Wydawało się, że Polish Eagle miał sytuację pod pełną kontrolą, ale kluczowy okazał się ogrom pomyłek na doublach. Na szczęście passa przełamań nie została zatrzymana w czwartym legu, zwyciężonym przez Ratajskiego.

Problemy na podwójnych miał także Evans. Gdy Polak wyszedł na prowadzenie 3:2, Anglik pomylił się przy zamknięciu 32 punktów, co Polski Orzeł zdołał wykorzystać. Do końca meczu Ratajski stracił tylko jednego lega, wygrywając 6:3, na całym dystansie imponując przede wszystkim grą na punktacji.


🇵🇱 (16) Krzysztof Ratajski 6:3 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ricky Evans

Średnie: 99,63 – 92,52

Podwójne: 35,3% (6/17) – 30% (3/10)

Maksy: 2-0

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama