Obserwuj nas

Newsy

Price o włos od rekordu! Walijczyk bohaterem 3. rundy w Riesie

Znamy komplet ćwierćfinalistów European Touru w Riesie. Miejscowi fani mogą się zadowolić awansem Martina Schindlera, pozostałej dwójce Niemców nie udało się zwyciężyć. Długo brakowało przekonujących występów w tej sesji, ostatecznie takowe się pojawiły na czele z genialnym Gerwynem Price’em.

Źródło: PDC

Premier League 1:3 Reszta świata. Tylko Gerwyn Price zdołał zameldować się w ćwierćfinale, ale za to w jakim stylu! Średnia 115,74 to trzeci najlepszy wynik w historii European Touru, czwarta średnia 110+ Icemana w tym roku i oczywiście jego najlepsza średnia zagrana w European Tourze. Reszta reprezentantów Premier League nawet nie zbliżyła się do wartości 100+. Aspinall nie nawiązał do wyczynów z dnia wczorajszego, Humphries pierwszy raz od ponad roku przegrał z rywalem grającym poniżej 90-punktowej średniej. Rob Cross nie dał rady świetnemu Ritchiemu Edhouse’owi.

Starszy z Anglików pokazał klasę w tej rywalizacji. Od samego początku napierał na byłego mistrza świata, samemu wygrywając pewnie legi, jednocześnie przy otwarciach Crossa wywierając stale na niego presję kończenia. W końcu doczekał się potknięcia światowej szóstki i pierwszą lotką zapewnił sobie awans do sesji wieczornej. Jest to drugi awans do najlepszej ósemki European Touru w historii dla Edhouse’a, pierwszy od sześciu lat.

Gospodarze ze zmiennym szczęściem. Martin Schindler zaprezentował się znów z bardzo dobrej strony, punktując raz za razem Richarda Veenstrę, prowadząc się tym samym do pewnej wiktorii. Gabriel Clemens od początku do końca nie miał argumentów w konfrontacji z Chrisem Dobeyem, który powoli się rozkręcał. Pod kątem liczb najlepiej wyszedł Ricardo Pietreczko, ale trafił na Gerwyna Price’a, którego nie dało się pokonać.

Dramat Camerona Menziesa. Szkot miał wszystko by wygrać z Rossem Smithem, ale nierozstawiony zawodnik przegrał sam ze sobą. Początkiem końca okazały się spudłowane lotki na podwójnych, potem fura przy rozmianie, a Smudger ze wszystkiego skrzętnie korzystał. Na koniec punktacja opuściła Menziesa i Smith domknął mecz, awansując do ćwierćfinału.

Do ćwierćfinału awansowali też Danny Noppert, Stephen Bunting i Ryan Searle, po najbardziej wyrównanej batalii sesji z Damonem Hetą.


INTERNATIONAL DARTS OPEN 2024 – WYNIKI, TERMINARZ, GDZIE OGLĄDAĆ?

 

International Darts Open 2024 – 3. runda (sesja popołudniowa):

🇳🇱 Richard Veenstra (92,94) 1:6 🇩🇪 Martin Schindler (97,09)

:england: Nathan Aspinall (90,52) 2:6 🇳🇱 (9) Danny Noppert (85,90)

🇦🇺 (4) Damon Heta (100,27) 5:6 :england: (13) Ryan Searle (97,21)

🇩🇪 Gabriel Clemens (83,35) 0:6 :england: Chris Dobey (94,93)

:england: (2) Luke Humphries (92,20) 4:6 :england: (15) Stephen Bunting (89,67)

:england: (7) Rob Cross (95,60) 4:6 :england: Ritchie Edhouse (103,49)

:wales: (3) Gerwyn Price (115,74) 6:3 🇩🇪 (14) Ricardo Pietreczko (102,61)

:scotland: Cameron Menzies (92,42) 4:6 :england: (11) Ross Smith (89,90)

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona