Obserwuj nas

PDC

[QUIZ] 82 zwycięzców turniejów Players Championship. Ilu potrafisz wymienić?

Nadchodząca inauguracja kolejnego sezonu w cyklu Players Championship to dobra okazja na kolejny quiz. Na przestrzeni 20 lat turnieje tej rangi wygrywało 82 różnych graczy. Jak wielu jesteś w stanie wskazać?

Źródło: Professional Darts Corporation

Do uzupełnienia są 82 pola – zadanie nie jest proste, więc nieco je ułatwiliśmy, wpisując miejsce gracza w klasyfikacji wygranych turniejów, liczbę tytułów, jego kraj i lata, w których triumfował.

Aby rozpocząć quiz, trzeba kliknąć przycisk “PLAY” – zegar zacznie odmierzać czas i pojawi się pole, w którym należy umieszczać odpowiedzi. Jeśli odpowiedź będzie poprawna – tabela zostanie automatycznie uzupełniona o wpisanego gracza. Na wypełnienie testu jest 15 minut. Można też skończyć wcześniej, wybierając opcję “Give up”.

UWAGA! Jeśli w stawce jest co najmniej dwóch graczy o tym samym nazwisku, wymagane jest podanie pełnego imienia i nazwiska. W pozostałych przypadkach wystarczy samo nazwisko.

Dajcie znać, jaki wynik osiągnęliście!

Obecna średnia wynosi 31 punktów (38%).

 

2 komentarze

1 Komentarz

 1. helsinkipl

  helsinkipl

  10 lutego, 2024 o 10:15

  Było by więcej gdyby nie literówki przy nazwiskach

 2. Paweł Pok

  Paweł Pok

  10 lutego, 2024 o 18:09

  49 ale zapomialem nie wiem jak o Adrianie Lewisie, nie pomyślałem też o dr zwanie O’Connor i joycu a reszty po prostu nie znalem

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama