Obserwuj nas

Newsy

Rewolucja w Super Series – nadchodzą tematyczne tygodnie!

Niespodziewane informacje pojawiły się w mediach społecznościowych MODUS Super Series. Już 18 lutego wystartuje pierwszy “tematyczny” tydzień rozgrywek – zawody zostaną rozegrane w formule double in double out, z koniecznością otwarcia lega wartością podwójną. Jak wskazują organizatorzy, to tylko jeden z wielu motywów, które zostaną wykorzystane w najbliższej przyszłości…

Źródło: MODUS Super Series

Dokładne informacje nie są jeszcze znane – do tej pory w mediach społecznościowych pojawił się jedynie krótki filmik z zapowiedzią tygodnia, podczas którego gracze będą rywalizować w formule double in double out.

Reakcje fanów na opublikowaną wiadomość są raczej pozytywne, choć nie brakuje pojedynczych głosów krytyki. Pojawiają się także propozycje kolejnych specjalnych motywów. W kontekście formatu double in double out, część kibiców ironicznie domaga się obecności Prakasha Jiwy – to naturalnie ze względu na pamiętny mecz, w którym Hindus pudłował podwójne na tyle często, że został posądzony o ustawienie spotkania, co poskutkowało wykluczeniem z mistrzostw świata.

 

 

Przypomnijmy – rozgrywki Super Series rozgrywane są każdego tygodnia, od poniedziałku do soboty. Pojedyncza seria składa się z dwunastu takich eventów oraz z tygodnia mistrzów, w którym udział biorą zwycięzcy z danego sezonu.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama