Obserwuj nas

Newsy

Sen Littlera trwa! 16-latek w ćwierćfinale mistrzostw świata

Szybko, łatwo i przyjemnie. Luke Littler nie dał szans Raymondowi van Barneveldowi w meczu 4. rundy mistrzostw świata, po raz kolejny osiągając ponad 105-punktową średnią. Awans 16-latka ani na chwilę nie był zagrożony – mecz skończył się wynikiem 4:1.

Źródło: Professional Darts Corporation

Anglik już od początku nie miał żadnych słabszych momentów. Barney grał bardzo dobrze, ale to na niewiele się zdawało – świetna gra nie zgrała się z timingiem, a żeby ugrać coś z Littlerem, musiało działać wszystko. Dwa pierwsze sety skończyły się wynikiem 1:3.

Trzecia partia było trochę bardziej zacięta, ale The Nuke wykorzystał przewagę własnego rozpoczęcia. Skończyło się na deciderze, ale w nim nie było większych emocji. Nie zmieniało się jedno – Holender cały czas grał bardzo dobrze, przekraczając nawet 100-punktową średnią.

To wreszcie zaowocowało. Były mistrz świata wreszcie zdołał ugrać seta, doprowadzając do wyniku 1:3. To oznaczało, że przed końcem meczu dojdzie do jeszcze jednej przerwy.

Była to jednak ostatnia przerwa. Po powrocie na scenę Littler wciąż nie umiał się pomylić, przypieczętowując awans do ćwierćfinału.


Mistrzostwa świata PDC 2024 – 1/8 finału:

🇳🇱 (29) Raymond van Barneveld 1:4 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Luke Littler
(1:3, 1:3, 2:3, 3:2, 2:3)

Średnia: 99,61 – 105,01

Podwójne: 45,0% (9/20) – 50,0% (14/28)

Maksy: 6 – 9

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama