Obserwuj nas

Newsy

Startuje 18. edycja NLD Cup!

Niedługo stuknie dwa miesiące, od ostatniej edycji Nocnej Ligi Darta. To długo, dlatego uznaliśmy, że najwyższa pora wrócić do gry. Ten powrót będzie też wyjątkowy z innego powodu.

Źródło grafiki: własne

Pasek – tę miejscówkę znacie doskonale. Dawno nas tam nie było i prawdę mówiąc nie wiemy, jak zapatrujecie się na rywalizację właśnie w tym miejscu. Wiadomo – krótszy format, dłuższy dojazd, brak baru 🙂 Ale są też plusy – kameralna otoczka, transmisja WSZYSTKICH meczów oraz – przede wszystkim – kapitalna atmosfera. Jesteśmy pozytywnie nastawieni, jakkolwiek trzeba pamiętać, że w związku z grą tylko na jednej tarczy możemy przyjąć zdecydowanie mniej osób niż w Break 147 – miejsc mamy tylko i aż 60. Jak się zapisać? Można to zrobić wysyłając wiadomość na: 

  • Facebooka “Łączy Nas Dart” 
  • adres mailowy: nocnaligadarta@gmail.com 

Jednocześnie zaznaczamy, że spośród wszystkich chętnych przeprowadzimy LOSOWANIE, więc nie ma znaczenia w którym momencie zgłosicie chęć udziału w zawodach. Ważne, żeby zdążyć przed końcem procesu rejestracji, który upływa w czwartek, 16 maja do końca dnia. Pewni udziału w turnieju są jedynie Patroni z progu “50 zł” oraz triumfator ostatnich zmagań.

Format rozgrywek będzie następujący – 60 zawodników zostanie rozlosowanych do dwunastu 5-osobowych grup, które rozegramy w dniach:

– sobota 18 maja – 4 grupy (14-16, 16-18, 18-20, 20-22)

– poniedziałek 20 maja – 2 grupy (19-21, 21-23)

– wtorek 21 maja – 2 grupy (20-22, 22-24)

– czwartek 23 maja – 2 grupy (19-21, 21-23)

– piątek 24 maja – 2 grupy (20-22, 22-24)

W grupach będziemy rywalizowali w systemie do 2 wygranych legów, 301. Z każdej stawki awans uzyskają zwycięzcy, oraz cztery osoby z najlepszym bilansem z drugich miejsc. Finały odbędą się w sobotę 25 maja, od godziny 17:00. 

Tak jak już pisaliśmy wyżej, powrót do Paska oznacza, że przeprowadzimy transmisję ze wszystkich zaplanowanych spotkań! Zachęcamy, by już teraz zostać subskrybentem naszego kanału (można to zrobić TUTAJ), albowiem przeprowadzimy też losowania dla widzów, w których będzie można zgarnąć atrakcyjne nagrody. Liczymy na wysoką oglądalność i zapraszamy do zapisów!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama