Obserwuj nas

Newsy

Trójgłos półfinalistów młodzieżowych Mistrzostw Świata

Za nami pasjonująca rywalizacja w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata. Do finału awansowali Anglik, Luke Littler oraz Holender Gian van Veen. Sprawdziliśmy jak bohaterowie niedzieli postrzegają swoje osiągnięcie.

źródło: PDC
Źródło: Professional Darts Corporation

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Luke Littler, zdobywca pięciu tytułów Development Tour w 2023 roku:

„To ogromne osiągnięcie w mojej karierze. To mój pierwszy rok na Development Tour i moją ambicją na początku roku było tylko wygrać jedno wydarzenie Development Tour, a teraz zakończyłem rok jako wicemistrz i jestem w finale Mistrzostw Świata Juniorów! Było ciężko, ale cieszę się, że udało mi się przejść. Uwielbiam grać na dużej scenie przed publicznością i mam nadzieję, że będzie wypełniona po brzegi, kiedy zagram przeciwko Gianowi”.

 

🇳🇱 Gian van Veen, zwycięzca rankingu Development Tour za rok 2023:

Jestem w siódmym niebie. To był wspaniały dzień. Ciężka przeprawa, ale wiedziałem, że tak będzie. Byłem bardzo zadowolony z mojej dzisiejszej gry i grałem dobrze przez cały weekend, więc jestem bardzo szczęśliwy. To daje mi dużo pewności siebie. Myślę, że to będzie fantastyczny mecz przeciwko Luke’owi i naprawdę nie mogę się doczekać naszego pojedynku w Minehead.

 

A co do powiedzenia miał 🇵🇱 Sebastian Białecki? Rozmowę z naszym reprezentantem przeprowadził na profilu Facebookowym Let’s Play Darts Maciej Chorbiński, który jest menagerem Sebastiana.

Przypominamy, że finałowe spotkanie młodzieżowych MŚ rozegrane zostanie 26 listopada, podczas Players Championship Finals 2023. Zwycięzca zgarnie czek na 10.000 funtów.

ZOBACZ TEŻ
Gilding: nie martwię się kolejnym meczem. Doszedłem dalej niż kiedykolwiek
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama