Obserwuj nas

Newsy

Białecki zaczyna grę w tygodniu mistrzów – transmisja, grupy, terminarz

Wielki finał piątej serii MODUS Super Series startuje już od poniedziałku. W tygodniu mistrzów zagra dwunastu zwycięzców poszczególnych tygodni, w tym Sebastian Białecki. W stawce ponownie nie zabraknie głośnych nazwisk.

MODUS Super Series to cotygodniowe rozgrywki, w których udział bierze dwunastu graczy nieposiadających karty PDC, rywalizujących od poniedziałku do soboty. W każdym tygodniu skład zawodników ulega zmianie, a pełny sezon składa się z trzynastu turniejów. Zwycięzcy dwunastu pierwszych etapów trafiają do “tygodnia mistrzów” – turnieju zwieńczającego dany sezon, w którym gracze rywalizują o główną nagrodę w postaci 20 tysięcy funtów.

Do tej pory rozegrano cztery pełne sezony rozgrywek Super Series, w których triumfowali Conan Whitehead, Raymond Smith oraz dwukrotnie Luke Littler.

W finałach piątego sezonu Luke’a Littlera jednak zabkranie. W meczu półfinałowym dziewiątego tygodnia pokonał go Sebastian Białecki, który w finale okazał się lepszy także od Andy’ego Boultona. Tym samym Polak zagwarantował sobie udział w tygodniu mistrzów.

MODUS Super Series – skład tygodnia mistrzów 5. serii

Grupa AGrupa BGrupa C
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Matthew Dennant🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Darryl Pilgrim🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Matt Clark
🇸🇪 Andreas Harrysson🇳🇱 Mareno Michels🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Jim McEwan
🇵🇱 Sebastian Białecki🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Chris Quantock🇸🇪 Anton Oestlund
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Steve West
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Conan Whitehead
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Rob Grundy


MODUS Super Series – format turnieju

Dwunastka graczy została podzielona na trzy grupy. Przez trzy pierwsze dni rozgrywane są mecze grupy A. Zwycięzca trzydniowej rywalizacji w grupie trafia do finałów tygodnia. Drugi i trzeci zawodnik tabeli trafiają do grupy B, a czwarty, piąty i szósty do grupy C. 

W dalszej części rywalizacji spotkania rozgrywają grupy B i C. Awans do finałów uzyskuje trzech najlepszych graczy grupy B i dwóch najlepszych z grupy C.

Cała szóstka mierzy się ze sobą podczas sobotniego wieczoru. Po trzyosobowej fazie grupowej, skąd awans wywalczają cztery osoby, następują półfinały i finał rywalizacji.

MODUS Super Series – terminarz rozgrywek

Wszystkie grupy mają stałą godzinę rozgrywania meczów.

GRUPA A (w tym: Sebastian Białecki): poniedziałek, wtorek i środa – od 10:30 czasu polskiego

GRUPA B: czwartek, piątek – od 23:00 czasu polskiego

GRUPA C: czwartek, piątek – od 14:00 czasu polskiego


MODUS Super Series – transmisja

Co stanowi bardzo dobrą informację – wszystkie spotkania rozgrywek Super Series można śledzić za darmo na kanale YouTube @MODUSSuperSeries.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama