Obserwuj nas

Newsy

Tytuł jest o włos! Ratajski w finale German Darts Open

Jeszcze tylko jeden mecz dzieli Krzysztofa Ratajskiego od wielkiego triumfu w German Darts Open! W półfinale Polski Orzeł pokonał Josha Rocka, a w spotkaniu finałowym zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Wesley Plaisier – Stephen Bunting.

Źródło: Professional Darts Corporation

Mecz nie zaczął się najlepiej, gdyż Irlandczyk już w pierwszej partii przełamał rzut Polaka. Ratajski natychmiastowo odrobił jednak straty, doprowadzając do stanu 1:1. Po czterech legach na tablicy wyników widniał wynik 2:2

Wielki niedosyt odczuwaliśmy po partii piątej, którą Polski Orzeł przegrał po trzech pomyłkach na podwójnej szesnastce. Tu jednak po raz kolejny powtórzyła się historia z początku meczu – Ratajski natychmiast odłamał, a później wygrał trzy kolejne legi, korzystając z pomyłek rywala i doprowadzając do stanu 5:3. W naszych sercach pojawiła się ogromna nadzieja.

Ta nadzieja przekształciła się w końcowy triumf. Do końca meczu Polski Orzeł stracił już tylko jednego lega, w końcowym rozrachunku wygrywając 7:4. Historia dzieje się na naszych oczach – Krzysztof Ratajski finalistą German Darts Open!

🇵🇱 (16) Krzysztof Ratajski 7:4 🍀 (5) Josh Rock

Średnie: 95,23 – 95,77

Podwójne: 7/17 (41,2%) – 4/13 (30,8%)

Maksy: 3 – 2

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama