Obserwuj nas

Newsy

XVI edycja NLD Cup – rozpiska, wyniki, transmisja

Grupy 16 edycji NLD Cup rozlosowane! 120 uczestników na starcie, 26 debiutantów, mnóstwo świetnych nazwisk, super nagrody – zapowiadają się fantastyczne dwa dni darterskiej rywalizacji!

Zanim jednak przejdziecie do eksploracji grup i weryfikacji z kim przyjdzie Wam zagrać, chcemy przekazać kilka ważnych informacji. O ile bowiem tabelki macie już rozpisane, o tyle dokładna rozpiska meczów pojawi się jutro, również w tym artykule. Wyniki będziemy się starali uzupełniać na bieżąco, więc w poniedziałek i wtorek Waszym zadaniem będzie tylko co jakiś czas odświeżyć stronę, aby załadowały się aktualne dane.

Player do transmisji na żywo znajdziecie na górze artykułu. Zachęcamy jednak, by relację oglądać bezpośrednio na YouTube, bo dzięki temu zyskacie możliwość komentowania wydarzeń, ale też zostawienia nam polubienia, subskrypcji czy donejta. Za wszystko z góry dziękujemy!

Z racji tego, że gramy w Breaku z pierwszej fazy grupowej pokażemy live jedynie wybrane spotkania. Przede wszystkim poszukamy takich osób, które jeszcze nie miały okazji wystąpić na tarczy telewizyjnej. We wtorek będzie podobnie.

Przypomnijmy, że z każdej grupy poniedziałkowej, awans do kolejnej fazy uzyska dwóch najlepszych graczy. Łącznie da to 48 zawodników, którzy we wtorek od 18:00 rozpoczną grę w kolejnych grupach (8 stawek po 6 osób). Promocję wywalczy dwóch darterów, zostanie więc ich 16 i wtedy rozpoczniemy fazę play-off.

Dodajmy, że nagrody sponsorują dla Was nasze sklepy partnerskie: Baltic Darts oraz darter180.com. Jeśli szukacie dla siebie sprzętu, to tylko tam!

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy też jeśli znajdziecie jakiś błąd w rozpisce – czekamy na kontakt!

Wszystkie rozstrzygnięcia zostały przeniesione do menu NLD CUP -> WYNIKI -> XVI EDYCJA

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama