Obserwuj nas

Newsy

Bunting zagra w Gliwicach! Gwiazda wycofała się z turnieju

Stephen Bunting zagra w turniejach z cyklu World Series of Darts w Kopenhadze oraz w Gliwicach – czytamy w oficjalnym komunikacie PDC. W Superbet Poland Darts Masters Anglik zagra zamiast Gerwyna Price’a, zaś w Nordic Darts Masters – zamiast Michaela van Gerwena.

Źródło: Professional Darts Corporation

Superbet Poland Darts Masters to drugi w historii turniej PDC, który odbędzie się w Polsce. Poprzednia edycja została rozegrana w Warszawie – wówczas Torwar został wypełniony po brzegi. Szacuje się, że na trybunach zasiadło ok. pięć tysięcy kibiców.

Druga edycja odbędzie się w PreZero Arenie w Gliwicach. Pierwotnie mieli wystąpić wszyscy uczestnicy Premier League, ale na nieco ponad miesiąc przed startem imprezy wycofał się Gerwyn Price.

W Nordic Darts Masters w Kopenhadze nie zagra za to Michael van Gerwen, o czym PDC poinformowała w tym samym momencie, co o absencji Price’a.

 

SUPERBET POLAND DARTS MASTERS 2024 – SKŁAD

Gwiazdy PDCReprezentanci regionu
:england: Luke Humphries🇵🇱 Krzysztof Ratajski
🇳🇱 Michael van Gerwen🇵🇱 Radek Szagański
:england: Michael Smith🇵🇱 Sebastian Białecki
:england: Nathan Aspinall🇵🇱 Jacek Krupka
:england: Stephen Bunting🇨🇿 Adam Gawlas
:england: Rob Cross🇨🇿 Karel Sedlacek
:scotland: Peter Wright🇭🇷 Boris Krcmar
:england: Luke Littler🇭🇺 Gyorgy Jehirszki

 

 

Turnieje w Danii i w Polsce odbędą się kolejno w dniach 7-8 oraz 14-15 czerwca. Bilety na Superbet Poland Darts Masters wciąż są dostępne w sprzedaży.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama