Obserwuj nas

Newsy

“Cieszy się, jakby został mistrzem świata”. Cullen zirytowany porażką z Wattimeną

Wydawało się, że Joe Cullen będzie jednym z najpoważniejszych kandydatów do tytułu podczas pierwszego w tym sezonie European Touru, ale z rywalizacji wyrzucił go bardzo słaby mecz przeciwko Jermaine’owi Wattimenie. Po przegranej Anglik dał upust emocjom w social mediach, nawiązując do, jego zdaniem, przesadzonej radości przeciwnika.

Źródło: Professional Darts Corporation

Dwa pierwsze mecze Cullena podczas turnieju w Belgii były imponujące – dwie ponad 100-punktowe średnie stawiały Rockstara w roli jednego z kandydatów do walki o tytuł. Zupełnie inaczej potoczył się pojedynek 1/8 finału – dość powiedzieć, że jego średnia spadła o przeszło… 20 punktów, co nie wystarczyło nawet na przeciętnie dysponowanego Wattimenę.

Holender nie ma za sobą najlepszego okresu, więc zwycięstwo z graczem z czołowej “16” światowego rankingu było dla niego powodem do radości. I rzeczywiście – tej radości nie ukrywał ani po ostatniej trafionej lotce, ani w pomeczowym wywiadzie.

 

 

Cullen już w trakcie schodzenia ze sceny pokazywał, że dziwi go przesadzona reakcja przeciwnika – i tym zdziwieniem postanowił podzielić się także w social mediach. “Z tą reakcją już myślałem, że został mistrzem świata…” – napisał w serwisie Instagram.

 

 

Kilka tygodni wcześniej Anglik poinformował fanów, że ma zamiar odpocząć od mediów społecznościowych, w związku z czym przekazał dostęp do kont swojej grupie menadżerskiej. Najwyraźniej ta decyzja miała swoje uzasadnienie.

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Młody

    11 marca, 2024 o 11:33

    Wattimena jest dość ekspresyjny, ale bez przesady. Po przegranej z Littlerem zachował się bardzo fair, za to tutaj widać, że Cullena coś piecze po porażce

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama