Obserwuj nas

Newsy

Zielona potrójna 20 okazała się… żartem. Zamiast niej – wpłata na cel charytatywny

Fani mogą spać spokojnie – potrójna dwudziestka jednak nie zmieni koloru. PDC wydała sprostowanie komunikatu sprzed kilku dni. Paddy Power nie doprowadzi do rewolucji na tarczy – zamiast tego, sponsor zobowiązał się przelać tysiąc funtów na cel charytatywny za każdego maksa rzuconego w mistrzostwach świata.

Źródło: Professional Darts Corporation

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie PDC, “to jedna z największych współprac charytatywnych w historii sportu”. Za każdego maksa trafionego w nadchodzących mistrzostwach świata, Paddy Power przeleje tysiąc funtów na konto Prostate Cancer UK – organizacji charytatywnej na terenie Wielkiej Brytanii, zajmującej się wsparciem chorych i uświadamianiem społeczeństwa w zakresie raka prostaty. Jak zaznaczono w komunikacie, na konto fundacji może trafić nawet do miliona funtów.

Temat zielonej potrójnej dwudziestki jest zatem zamknięty, a cała akcja była typowym dla Paddy Power zwróceniem dodatkowej uwagi na – jak się okazało – słuszną sprawę.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama