Obserwuj nas

Newsy

Bez stylu, bez poziomu, ale z awansem. Noc absurdów w MODUS Super Series!

Tej nocy w grze Sebastiana Białeckiego nie działało nic. Potrójne nie wpadały, sektory się nie utrzymywały, a zamykanie legów przypominało bicie głową w mur. Zgadzało się tylko jedno – końcowy wynik. Polak w sobie tylko znany sposób awansował do finałów tygodnia MODUS Super Series, zajmując trzecie miejsce w grupie B. Rywalizację zdominowała Beau Greaves, zgarniając komplet zwycięstw.

Źródło: MODUS Super Series

Powody do zmartwień mieliśmy już od pierwszych rzutów spotkania z Greaves. Dzień wcześniej Białecki przegrał z Angielką dopiero w deciderze, ale tym razem nie było choćby walki. Skończyło się błyskawicznym 0:4 i ponad 20-punktową różnicą w średnich.

Najtrudniejsze zadanie Bolt miał już za sobą – kilkadziesiąt minut później przyszła pora na starcie z Kevinem Painterem, którego w tym tygodniu pokonał trzykrotnie. Tym razem The Artist zagrał jednak na bardzo dobrym poziomie – w przeciwieństwie do Sebastiana, który przez cały mecz dostał tylko jedną lotkę na podwójnych. Kolejna porażka 0:4 zepchnęła go na ostatnie miejsce w tabeli. Nie było złudzeń – następne spotkanie musiało zostać wygrane.

W nim Łodzianin miał jednak więcej szczęścia – głównie dlatego, że trafił na bardzo słabo dysponowanego Roba Collinsa. Wreszcie udało się wygrać (i to dość wysoko – stanęło na 4:1), ale gra nadal pozostawiała wiele do życzenia. Dość powiedzieć, że żaden z zawodników nawet nie zbliżył się do 80-punktowego poziomu.

Przed ostatnim meczem sesji z Adamem Lipscombem Polak miał wszystko w swoich rękach. Wygrana dawała mu trzecią pozycję i pewny awans, zaś w przypadku porażki musiałby liczyć na zwycięstwo Greaves z Painterem. Szybko okazało się, że w grę wejdzie drugi scenariusz. 20-latek zanotował swoje najgorsze spotkanie w całym tygodniu i 68-punktową średnią. Pozostało tylko kibicować Angielce. Ta wykonała swoje zadanie perfekcyjnie, osiągając prawie 115-punktowy wynik przy sześciu rzuconych maksach.

 

 

Mogliśmy odetchnąć z ulgą – Polak utrzymał się na trzecim miejscu w ligowej tabeli nawet mimo zaledwie trzech wygranych meczów i najsłabszego bilansu.

 

MODUS SUPER SERIES – WYNIKI, ZASADY, TRANSMISJA

 

MODUS Super Series – wyniki 5. dnia rozgrywek (grupa B):

🇵🇱 Sebastian Białecki (73,29) 0:4 :england: Beau Greaves (92,49)

🇵🇱 Sebastian Białecki (80,00) 0:4 :england: Kevin Painter (93,94)

🇵🇱 Sebastian Białecki (76,62) 4:1 :england: Robert Collins (70,16)

🇵🇱 Sebastian Białecki (68,64) 0:4 :england: Adam Lipscombe (78,08)

 

Tabela grupy B

Poz. Zawodnik Mecze Bilans Punkty
1 :england: Beau Greaves (Q) 8 +21 16
2 :england: Adam Lipscombe (Q) 8 +6 10
3 🇵🇱 Sebastian Białecki (Q) 8 -11 6
4 :england: Rob Collins 8 -7 4
5 :england: Kevin Painter 8 -9 4

 

Finały tygodnia – podział grup

Grupa 1Grupa 2
:england: Scott Mitchell:england: Beau Greaves
:england: Adam Lipscombe🇳🇱 Marvin van Velzen
:england: Thomas Lovely🇵🇱 Sebastian Białecki

 

Finały zostaną rozegrane w sobotni wieczór. Wszystkie spotkania rozgrywek Super Series można śledzić za darmo na kanale YouTube @MODUSSuperSeries. Początek ok. godz. 20:30.

2 komentarze

1 Komentarz

 1. PAWEŁ M.

  PAWEŁ M.

  27 kwietnia, 2024 o 21:17

  Super wynik,super sukces . Brawo Białecki. Styl nie istotny, ważna skuteczność i końcowy wynik. Nikt nie pamięta już o tych co odpadli. Może lepiej nic nie pisać niż takie wysrywy.

  • Robert Biskupski

   Robert Biskupski

   30 kwietnia, 2024 o 10:10

   to już nie można realnie ocenić rzeczywistości? nikt tutaj nikogo nie obraża, nie atakuje, tylko w sposób transparentny opisuje sposób, w jaki Sebastian dostał się do finału.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama