Obserwuj nas

Newsy

KLASA ŚWIATOWA! Sebastian Białecki triumfatorem MODUS Super Series!

To była piękna darterska noc! Sebastian Białecki wygrał dziewiąty tydzień MODUS Super Series, po fenomenalnej grze pokonując Jelle Klaasena, Luke’a Littlera i Andy’ego Boultona. Dla Polaka to pierwszy tytuł Super Series w karierze. Tym samym Łodzianin zagwarantował sobie występ w turnieju mistrzów.

Źródło: MODUS Super Series

W sesji finałowej Sebastian grał w drugiej grupie, którą zaczął od pojedynku z Jelle Klaasenem. Nasz reprezentant rozegrał świetne spotkanie, dzięki czemu już po pierwszym meczu przypieczętował sobie awans do półfinału, co stanowiło świetny prognostyk na dalszą część wieczoru.

Znacznie gorzej wyglądał drugi mecz grupowy, gdzie rywalem był Andy Boulton. To spotkanie Łodzianin przegrał trochę na własne życzenie – przy stanie 1:0 kluczowe okazały się pomyłki na podwójnych. Szkot wyrównał, później wyszedł na prowadzenie, by ostatecznie dowieźć wynik do końca. Samo spotkanie stało jednak na niskim poziomie.

Zupełnie innego Sebastiana oglądaliśmy w starciu z Luke’iem Littlerem. Człowiekiem, którego Polak jeszcze nigdy nie pokonał. Nigdy – do dziś. To był kapitalny występ Białeckiego, a Anglik został pokonany po deciderze!

 

 

 

W finale Bolt znów zmierzył się z Andym Boultonem – znów skończyło się deciderem, tak jak finał obu panów sprzed kilkunastu tygodni, ale tym razem to Polak wyszedł górą z tej rywalizacji! Białecki wykorzystał ostatnią lotkę w dłoni na podwójnej ósemce, zgarniając końcowy triumf.

 

 

 


MODUS Super Series: wyniki finału 9. tygodnia:

Faza grupowa: 🇵🇱 Sebastian Białecki (92,85) 4:2 🇳🇱 Jelle Klaasen (85,99)

Faza grupowa: 🇵🇱 Sebastian Białecki (77,15) 2:4 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Andy Boulton (78,69)

Półfinał: 🇵🇱 Sebastian Białecki (96,56) 4:3 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Luke Littler (89,88)

Finał: 🇵🇱 Sebastian Białecki (95,14) 🏆 4:3 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Andy Boulton (95,17)

ZOBACZ TEŻ
"Potrzebujemy Gary'ego w darcie". Smith z szacunkiem o rywalu po wygranej
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama