Obserwuj nas

Newsy

Oficjalnie: Ratajski – Dobey w 2. rundzie ET w Monachium

Chris Dobey zgodnie z oczekiwaniami pokonał Viktora Tingstroema w meczu 1. rundy German Darts Grand Prix. Anglik wygrał 6:2, choć przez pewien czas wydawało się, że do spotkania… w ogóle nie dojdzie.

Źródło: Professional Darts Corporation

Jak podczas transmisji stwierdził Dan Dawson, na pół godziny przed startem meczu Szweda nie było nawet w budynku! Wszystko przez odwołany lot, który pokrzyżował jego plany. Pierwotny plan zakładał, że to spotkanie będzie piąte w sesji, ale PDC przełożyła je na koniec.

Dobey miał prawo liczyć na dzień wolny, ale ostatecznie musiał wyjść na scenę. Jego awans w żadnym momencie nie był jednak zagrożony. Cztery pierwsze legi były co prawda wyrównane – Tingstroem nawiązywał walkę i doprowadził nawet do stanu 2:2 – ale dalsza część meczu to już dominacja Anglika. Ponad 103-punktowa średnia i 170-punktowy finisz mówią zresztą same za siebie. W tej sesji był to najlepszy indywidualny występ.

 

 

Mecz Ratajski – Dobey zostanie rozegrany w niedzielę o godz. 14:00 – będzie to trzecie starcie sesji popołudniowej. To spotkanie jest dostępne w ofercie naszego sponsora generalnego BETFANhttps://betfan.pl/sg/dbzjfrr5cq. Przypominamy, że każda rejestracja przez link https://betfan.pl/lp/kir2ml091p z kodem LACZYNASDART wspiera naszą działalność.

 

GERMAN DARTS GRAND PRIX 2024 – WYNIKI, DRABINKA, GDZIE OGLĄDAĆ?

 

German Darts Grand Prix 2024 – 1. runda:

:england: Chris Dobey 6:2 🇸🇪 Viktor Tingstroem

Średnia: 103,42 – 85,05

Podwójne: 42,9% (6/14) – 40,0% (2/5)

Maksy: 3 – 0

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama