Obserwuj nas

Newsy

Polski Orzeł przechodzi dalej! Clayton tym razem ograny

Krzysztof Ratajski w dobrym stylu pokonuje Jonny’ego Claytona 6:3 i melduje się w drugiej rundzie turnieju Masters!

Źródło: PDC

Polak już w pierwszym legu zdołał przełamać rywala, w czym pomogła mu bardzo solidna gra na dystansie i problemy w tym aspekcie Walijczyka. Kolejna partia została utrzymana przez Ratajskiego i to on przejął inicjatywę. Przy stanie 2:1 Clayton miał okazję ponownie przejąć licznik, ale jego nieskuteczność na podwójnych dała kolejną szansę na powiększenie prowadzenia, którą Krzysztof wykorzystał i na tablicy wyników widniał rezultat 3:1.

Gra nie stała na najwyższym poziomie, ale po przełamaniu na rozpoczęcie obaj konsekwentnie utrzymywali partie, które rozpoczynali. Ratajski utrzymywał świetny poziom na podwójnych, dzięki czemu nadrabiał nieco słabszy dystans. Gra leg za leg utrzymywała się do wyniku 5:3, kiedy to Polak ponownie zdołał ponownie przełamać Claytona i zakończyć mecz na swoją korzyść. W następnej rundzie czeka na niego Peter Wright.

 

Masters, 1. runda: 

🇵🇱 (24) Krzysztof Ratajski 6:3 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (9) Jonny Clayton

Średnie: 93,28 – 89,12

Podwójne: 75,0% (6/8) – 23,1% (3/13)

Maksy: 3 – 2

ZOBACZ TEŻ
Gilding się obudził. Ratajski odpadł z World Matchplay
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama