Obserwuj nas

Newsy

Sebastian Białecki przedłużył kontrakt z MODUS Sports Management

Jedna z najbardziej znanych organizacji menadżerskich w światowym darcie – MODUS Sports Management – poinformowała o podpisaniu nowej, długoterminowej umowy z Sebastianem Białeckim. To kontynuacja współpracy zawiązanej w 2021 roku.

Sebastian Białecki podczas turnieju European Touru
Źródło: MODUS Sports Management

MODUS Sports Management to zespół menadżerski powstały w 1997 roku, który reprezentuje wiele gwiazd światowego darta. W szeregach tej organizacji znajdują się m. in. Luke Humphries, Michael van Gerwen, Gerwyn Price, Joe Cullen czy Raymond van Barneveld. Organizacja nie tylko zarządza graczami, ale też oferuje im udział w wydarzeniach promocyjnych, występach i szuka możliwości sponsoringu, dzięki czemu zawodnicy mogą w 100% skupić się na grze.

Sebastian Białecki dołączył do zespołu MODUSa na początku sezonu 2021. Teraz obie strony poinformowały o przedłużeniu umowy.

“Możemy poinformować, że Sebastian Białecki podpisał nową, długoterminową umowę z MODUS Sports Management. Utalentowany 20-letni reprezentant Polski właśnie zdobył podwójną kwalifikację do European Touru, a w przeszłości zgarnął także cztery tytuły Development Touru. Bolt ma wszystko, by dotrzeć na szczyt tego sportu” – napisano w mediach społecznościowych organizacji.

Polak także nie ukrywał zadowolenia z nowej umowy. “Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę kontynuować współpracę z MODUSem i otrzymywać ich pomoc oraz wsparcie” – napisał.

“Będę ciężko pracował, aby w 2025 roku zdobyć kartę PDC, a z ich pomocą na pewno osiągnę ten cel. Dziękuję za wasze zaufanie i stałe zaangażowanie w rozwój mojej sportowej kariery” – dodał.

 

ZOBACZ TEŻ:

“Podstęp i brak honoru”. Zespół menadżerski zerwał współpracę z Bennettem

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama