Obserwuj nas

Newsy

Darmowe kebaby do końca życia dla Littlera! Jest jeden warunek…

Luke Littler robi furorę nie tylko przy tarczy w trakcie mistrzostw świata, ale także poza nią. W mediach społecznościowych ludzie zachwycają się sposobem celebrowania Anglika, który po zwycięstwach… je kebaby. Teraz ma szansę, aby z pustym brzuchem nie chodził już do końca życia!

Źródło zdjęcia: PDC/X

Szybko rozwija się kariera 16-latka. Przebojem wdarł się do tegorocznych mistrzostw świata, a w nich jest w stanie rozbijać kolejnych rywali. Ani Christian Kist, ani Andrew Gilding, ani ostatnio Matt Campbell nie byli w stanie zagrozić młodzieżowemu mistrzowi świata.

Co łączy te trzy zwycięstwa? Kebab. Po każdej rywalizacji Littler udawał się do knajpy, aby świętować triumf w smakowity sposób.

O temacie zrobiło się tak głośno w Internecie, że postanowiły na tym skorzystać także knajpy. Dyrektor marketingu londyńskiego Kebhouze – Guilio Paterno – zaoferował Littlerowi darmową wyżerkę do końca życia. Warunek jest jeden – musi zdobyć mistrzostwo świata.

Po tym jak usłyszeliśmy, że Luke uwielbia celebrować kebabem wygrane, to postanowiliśmy mu złożyć ofertę, która jeszcze bardziej zmobilizuje go do walki w mistrzostwach świata PDC – powiedział Paterno w rozmowie z “Daily Starem”. – Mamy nadzieję, że to dostarczy mu jeszcze więcej amunicji, aby triumfować w Ally Pally – dodał.

W kolejnym spotkaniu, zaplanowanym na sobotni wieczór, Littler zmierzy się z pięciokrotnym mistrzem świata – Raymondem van Barneveldem. Jeśli spotkanie potoczy się po jego myśli, to w ćwierćfinale będzie na niego czekać albo Gary Anderson, albo Brendan Dolan.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama