Obserwuj nas

Inne

[QUIZ] Z kim grali biało-czerwoni? 40 legendarnych meczów polskiego darta!

Do turnieju World Series w Gliwicach zostało zaledwie osiem dni! Już wkrótce zostanie zapisana kolejna karta w historii polskiego darta. A skoro o historii mowa – dziś wracamy do quizów i bierzemy na tapet 40 historycznych meczów polskich darterów. Zadanie: wskazać rywali, z którymi mierzyli się biało-czerwoni.

Krzysztof Ratajski i Gabriel Clemens po meczu w mistrzostwach świata PDC 2021
Źródło zdjęcia: Kieran Cleeves / AP

W tabeli na samym dole znajdują się informacje na temat 40 meczów z udziałem polskich darterów. W każdym wierszu dodaliśmy dane dot. gracza, wyniku spotkania oraz turnieju, w ramach którego odbył się mecz. W każdym wierszu należy uzupełnić informację, z jakim przeciwnikiem grał wtedy nasz reprezentant.

W niektórych wierszach widnieją także informacje bonusowe:
– 🏆 oznacza, że spotkanie było wygranym przez Polaka finałem turnieju,
– 9️⃣ oznacza, że Polak rzucił w tym meczu 9-dartera.

Aby rozpocząć quiz, trzeba kliknąć przycisk “PLAY” – zegar zacznie odmierzać czas i pojawi się pole, w którym należy umieszczać odpowiedzi. Jeśli odpowiedź będzie poprawna – tabela zostanie automatycznie uzupełniona o wpisanego gracza. Na wypełnienie testu jest 10 minut. Można też skończyć wcześniej, wybierając opcję “Give up”.

UWAGA! Aby odpowiedź została zaliczona, wystarczy samo nazwisko rywala lub nazwa reprezentacji (w przypadku starć drużynowych). Poprawne kombinacje imion i nazwisk także są zaliczane przez system.

Dajcie znać, jaki wynik osiągnęliście!

Obecna średnia wynosi 44% (18/40).

 

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama