Obserwuj nas

Newsy

[WIDEO] Znowu to zrobił! 9. lotka van Gerwena podczas PC24

Wielka forma Michaela van Gerwena trwa. W meczu 1/8 finału PC24 Holender pokonał Chrisa Dobeya 6:3, notując przy tym 111-punktową średnią. Wisienką na torcie była kolejna rzucona przez Holendra dziewiąta lotka.

Źródło: Professional Darts Corporation

Van Gerwen już od samego początku miał pełną kontrolę nad meczem z Chrisem Dobeyem. Holender błyskawicznie wygrał pierwszą partię, by po chwili dziewiątą lotką przełamać rzut Anglika. Niech dowodem wielkiej formy trzykrotnego mistrza świata będzie fakt, że od ostatniego nine-dartera w jego wykonaniu nie minęły nawet… dwa tygodnie! Po raz ostatni MvG dokonał tej sztuki w półfinałowym spotkaniu World Series of Darts Finals.

W końcowym rozrachunku van Gerwen wygrał spotkanie 6:3, awansując do ćwierćfinału. Dla Holendra wygrana z Dobeyem była okazją do rewanżu za środowy pojedynek, w którym górą okazał się Anglik. Tego dnia Mighty Mike zgarnął jednak tytułu, w ćwierćfinale przegrywając 4:6 z Ryanem Joyce’em, który skończył mecz na 106-punktowej średniej.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama