Obserwuj nas

Newsy

Darterska mapa Polski – stwórzmy ją razem!

W naszym kraju nadal pozostaje wiele nieodkrytych lokacji, gdzie można rozegrać partyjkę darta. Nie mamy złudzeń, że uda nam się znaleźć je wszystkie, ale jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami możemy odkryć jeszcze wiele fantastycznych miejsc do gry.

grafika: Małgorzata Adamczyk, Instagram: @adago.art

W Polsce liczba miłośników darta dynamicznie rośnie, a liczne kluby i bary oferujące tę formę rozrywki stają się coraz bardziej popularne. Dlatego też stworzyliśmy darterską mapę Polski, która pomoże Wam znaleźć miejsca, gdzie możecie cieszyć się grą i spotykać się z innymi miłośnikami tego sportu. To jednak nie wszystko.

Chcielibyśmy zachęcić Was do aktywnego udziału w naszym projekcie. Tworzenie takiej mapy to proces dynamiczny i nieustannie ewoluujący. Wasze sugestie czy informacje o nowych miejscach do gry mogą pomóc w budowaniu darterskiej społeczności, co w dalszej perspektywie na pewno przełoży się na rosnącą popularność tego sportu. Przy okazji możecie wesprzeć lokalne puby czy kluby, którym przyda się dodatkowa reklama.

Jak można wysłać do nas informacje? Wystarczy, że wejdziecie na https://laczynasdart.pl/gdzie-zagrac/ i wypełnicie krótki formularz. A może znacie kogoś, kto prowadzi bar lub klub darterski? Jeśli tak to podzielcie się z nim powyższym linkiem. Im więcej osób będzie zaangażowanych, tym lepiej. W tym momencie na naszej mapie znajduje się już ponad 150 punktów! Liczymy jednak, że z Waszą pomocą już wkrótce będzie ich zdecydowanie więcej. Tylko razem możemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, dlatego bardzo liczymy na Wasze zaangażowanie!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona